Witamy na forum!

Witamy na forum!

Udostępniamy konstruktorom budowlanym oraz osobom zainteresowanym projektowaniem nowoczesną platformę do wymiany swoich doświadczeń. Platformę, którą będzie można wygodnie przeglądać zarówno na komputerze, jak i smartfonie czy tablecie. W jej skład wchodzi Centrum Pomocy (Baza wiedzy)Społeczność (Forum) i Zgłoszenia do działu wsparcia (Bilety). Wierzymy, że elementy te stworzą przyjazne miejsce dla osób dzielących wspólną pasję do budownictwa i projektowania.

Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć. 

Dostępne na portalu Forum oraz Baza wiedzy to miejsca, gdzie warto zacząć szukać pomocy. Wyszukiwarka przeszukuje zarówno bazę wiedzy jak i wątki forum.


Oprócz dostępu do wspomnianych źródeł wiedzy, każdy zalogowany uczestnik ma możliwość bezpośredniego przesyłania zgłoszeń związanych z działaniem programu AxisVM wprost do działu wsparcia GammaCAD (opcja Dodaj Bilet). Ponadto będąc w Mój obszar możesz na bieżąco sprawdzać status swoich zgłoszeń.


Aby utworzyć wpis na forum (zakładka Społeczność) kliknij przycisk Dodaj nowy temat znajdujący się obok paska wyszukiwania.

Klikając w swoje inicjały w menu górnym znajdziesz dostęp do ustawień swojego profilu (w tym możliwość jego usunięcia), podsumowanie swojej aktywności, zestawienie wszystkich tematów w których bierzesz udział i listę obserwowanych wątków, kategorii czy innych użytkowników.

Masz sugestie odnośnie forum, nowe pomysły - napisz do nas na biuro@gammacad.pl
Wszelkie uwagi mile widziane.